Kamal Sharma (Autor) / Nejlevnější knihy

Knihy od autora Kamal Sharma

Zobrazeno 1 – 15 z 15 výsledků

Další

Stránka 1. z 1

Předchozí

Řadit podle a zobrazit také nedostupné

  1. Parametric Study of Meshless Method for Edge Crack Problem

    Parametric Study of Meshless Method for Edge Crack Problem

    Kamal Sharma, Babita Tiwari | VDM Verlag, 2011


    U nakladatele na objednávku - Odesíláme za 17-27 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    1209

  2. Application of XFEM for Evaluating Fracture Integrity of the DMW

    Application of XFEM for Evaluating Fracture Integrity of the DMW

    Kamal Sharma, Somnath Bhattcharaya, Alok Kumar Tripathi | LAP Lambert Academic Publishing, 2016


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    1014

  3. Intelligent Communication and Automation Systems

    Intelligent Communication and Automation Systems

    Bandana Sharma, Kamal Sharma, Suman Lata Tripathi | Taylor & Francis Ltd, 2024


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 9-15 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    1595

  4. Cricket Chronicles

    Cricket Chronicles

    Kamal Sharma | Independently published, 2024


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 9-15 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    362

  5. Intelligent Communication and Automation Systems

    Intelligent Communication and Automation Systems

    Kamal Sharma, Akhil Gupta, Bandana Sharma, Suman Lata Tripathi | Taylor & Francis Ltd, 2021


    U nakladatele na objednávku - Odesíláme za 17-27 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Pevná

    5159

  6. Hybrid system Modelling of renewable energy sources

    Hybrid system Modelling of renewable energy sources

    Kamal Sharma | Scholars' Press, 2020


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    934

  7. Ultimate Kubernetes for Cloud-Native Applications

    Ultimate Kubernetes for Cloud-Native Applications

    Kamal Sharma | Orange Education Pvt Ltd, 2026


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 9-15 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    903

  8. Purificazione della superossido dismutasi da un isolato batterico

    Purificazione della superossido dismutasi da un isolato batterico

    Sneh Sharma, Kamal Sharma | Edizioni Sapienza, 2022


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Italština

    Vazba: Brožovaná

    813

  9. Purificaç?o da superóxido dismutase a partir do isolado bacteriano

    Purificaç?o da superóxido dismutase a partir do isolado bacteriano

    Sneh Sharma, Kamal Sharma | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2022


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Portugalština

    Vazba: Brožovaná

    813

  10. Simulation of EPFM Problems in Functionally Graded Material with XFEM

    Simulation of EPFM Problems in Functionally Graded Material with XFEM

    Kamal Sharma, Somnath Bhattacharay, Vaibhav Sonkar | LAP Lambert Academic Publishing, 2016


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    732

  11. Purification de la superoxyde dismutase d'un isolat bactérien

    Purification de la superoxyde dismutase d'un isolat bactérien

    Sneh Sharma, Kamal Sharma | Editions Notre Savoir, 2022


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 8-11 dnů

    Jazyk: Francouzština

    Vazba: Brožovaná

    813

  12. Ochistka superoxiddismutazy iz bakterial'nogo izolqta

    Ochistka superoxiddismutazy iz bakterial'nogo izolqta

    Sneh Sharma, Kamal Sharma | Sciencia Scripts, 2022


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Ruština

    Vazba: Brožovaná

    406

  13. Purificación de la superóxido dismutasa a partir de un aislado bacteriano

    Purificación de la superóxido dismutasa a partir de un aislado bacteriano

    Sneh Sharma, Kamal Sharma | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2022


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Španělština

    Vazba: Brožovaná

    813

  14. Reinigung von Superoxiddismutase aus einem Bakterienisolat

    Reinigung von Superoxiddismutase aus einem Bakterienisolat

    Sneh Sharma, Kamal Sharma | Verlag Unser Wissen, 2022


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 5-8 dnů

    Jazyk: Němčina

    Vazba: Brožovaná

    813

  15. How to think Positively

    How to think Positively

    Kamal Sharma | Independently published, 2023


    Skladem u dodavatele - Odesíláme za 9-15 dnů

    Jazyk: Angličtina

    Vazba: Brožovaná

    754

Další

Stránka 1. z 1

Předchozí

Záznamů na stránku

Filtrovat výsledky

Jazyk
  • Angličtina9
  • Němčina1
  • Španělština1
  • Francouzština1
  • Italština1
  • Portugalština1
  • Ruština1
Vazba
  • Brožovaná14
  • Pevná1
Dostupnost
  • Do 2 týdnů9
  • Do měsíce6
Rok vydání
  • 20261
  • 20242
  • 20231
  • 20226
  • 20211
  • 20201
  • 20162
  • 20111
Rozsah ceny

-



Osobní odběr Praha, Brno a 46811 dalších

Copyright ©2008-26 nejlevnejsi-knihy.cz Všechna práva vyhrazenaSoukromíCookies


Můj účet: Přihlásit se
Všechny knihy světa na jednom místě. Navíc za skvělé ceny.

Nákupní košík ( prázdný )

Vyzvednutí v Balikovně a PPL
boxech
zdarma nad 1 499 Kč.

Nacházíte se: